ایلام| پروازی که به‌جای "تهران" در "اصفهان" نشست پایگاه خبری، تحلیلی آفتاب ایلام

  امروز شمسی

شهادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) بر همه دوستداران آن حضرت تسلیت باد.
  ارسال مطلب و خبر  ارسال مطلب و خبر   جستجو در سایت  جستجو در سایت   تماس با ما  تماس با ما   گالری عکس  گالری عکس   درباره ما  درباره ما   صفحه اول  صفحه اول  
  خبرهای برگزيده
یاداشت| منظومه فکری امام خمینی (ره)
ایلام | قطعی مکرر آب در ماه رمضان شهروندان ایلامی را آزرده خاطر کرده است
یاداشت|قهرمان شدن با شکستن حریم دیگران!
ایلام | لایحه "منطقه آزاد" مهران تصویب می‌شود؟
میزگرد ویژه فتح خرمشهر-ایلام| تفکر بسیجی که توانست خرمشهر را آزاد کند تحریم را درهم می‌شکند
ایلام| پروازی که به‌جای "تهران" در "اصفهان" نشست
دریافت لوح زرین دکتر حسنی مدیر روابط عمومی راهداری و امور حمل و نقل استان ایلام
ایلام| بازی با مرگ در جاده‌های ایلام
ایلام| امروز دانش آموزان روستایی با گردن افراشته مدرسه هایشان را معرفی می کنند
گزارش| وقتی محرومیت به زانو درمی آید
یاداشت| خروج امریکا از برجام پشتوانه مردمی بیشتر برای ایران را فراهم می آورد
ایلام| راهپیمایی ضداستکباری مردم ایلام به‌روایت تصویر
ایلام| تونل پیامبر اعظم(ص) ایلام در ۷ روز آینده به بهره‌برداری می‌رسد+ تصاویر
ایلام| خلاقیت یک معلم‌ عاشق در مدرسه روستای قجر ایلام ‌+ تصاویر‌

  آخرين اخبار
حضور باشکوه مردم ایلام در راهپیمایی روز قدس به روایت تصویر
ایلام|در حوزه کتاب در کتابخانه‌های ایلام اتفاق خوبی در استان ایلام رخ‌داده است
یاداشت| منظومه فکری امام خمینی (ره)
ایلام | قطعی مکرر آب در ماه رمضان شهروندان ایلامی را آزرده خاطر کرده است
یاداشت|قهرمان شدن با شکستن حریم دیگران!
ایلام | لایحه "منطقه آزاد" مهران تصویب می‌شود؟
میزگرد ویژه فتح خرمشهر-ایلام| تفکر بسیجی که توانست خرمشهر را آزاد کند تحریم را درهم می‌شکند
ایلام| پروازی که به‌جای "تهران" در "اصفهان" نشست
دریافت لوح زرین دکتر حسنی مدیر روابط عمومی راهداری و امور حمل و نقل استان ایلام
ایلام| بازی با مرگ در جاده‌های ایلام
  پربيننده ترين اخبار
  اوقات شرعی


  وضعيت هوا


  ارسال خبر به ما : چاپ

ایلام| پروازی که به‌جای "تهران" در "اصفهان" نشست

مردم ایلام به طنز می‌گویند استان ایلام که یکی از استانداران وقت نوید اصفهان شدن آن را می‌داد و نتوانست ایلام را اصفهان کند حال به یُمن وجود فرودگاه ایلام حداقل ایلام توانست اصفهان را آلترناتیو خود کند باز جای شکرش باقی است.

  

به گزارش آفتاب ایلام به نقل از خبرگزاری تسنیم از ایلام، داستان فرودگاه ایلام و پروازهای آن به مانند قصه‌های هزار و یک شب شهر زاد است که  در محافل روایت می‌شود از لغو پروازها به وزش نسیم و یا گرد و غبار و گرمی و سردی و بارش بهاری گرفته تا تاخیر 3 الی 4 ساعته در اکثر پروازها و اخیراً نیز نشستن به‌جای تهران در اصفهان و آلترناتیو بودن فرودگاه اصفهان برای فرودگاه ایلام که پاسخ جدید مسئولان استانی در ایلام است اما مردم به طنز می‌گویند، استان ایلام که یکی از استانداران وقت نوید اصفهان شدن آن را می‌داد و نتوانست ایلام را اصفهان کند حال به یُمن وجود فرودگاه ایلام حداقل ایلام توانست اصفهان را آلترناتیو خود کند باز جای شکرش باقی است.

و آلترناتیود بودن فرودگاه اصفهان برای ایلام این نتیجه را داشت که پرواز ایلام به تهران روز سه‌شنبه ایلام که با تاخیر 3 ساعته در مقصد پرواز خود را از فرودگاه ایلام آغاز کرد بعد از چند ساعت پرواز در آسمان به ناگاه در فرودگاه اصفهان به زمین نشست و مسافران  را با بهت و ناباوری و بدون پیش اعلام وقتی خود را در اصفهان دیدند و در آن فرودگاه سرگردان و پاسخگویی برای این نشستن نیافتند به رسانه‌ها پناه برده تا پاسخی بر سرگردانی خود بیابند و آنچه بعد از رسانه‌ای شدن شنیدن آن بود که می‌توانید با اتوبوس به تهران بروید.

امیر.ص یکی از سرنشینان این پرواز در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم در ایلام اظهار داشت: من به علت نوبت پزشکی که در تهران داشتم مسافر پرواز سه‌شنبه ایلام به تهران بودم که در فرودگاه ایلام با تاخیر سه ساعته روبه‌رو و بعد از پرواز حدود دو ساعت در آسمان بودیم که بدون هیچ پیش اعلامی خود را در فرودگاه اصفهان دیدیم.

وی در ادامه گفت: مسافری که با پرواز و پرداخت هزینه گزاف چاتری از ایلام می‌خواهد به تهران برود به علل بیماری یا کار اداری است که می‌خواهد رنج سفر هوایی را تحمل کند اما وقتی تاخیر و نشستن در فرودگاه دیگر را می‌بیند و به مسئولان مراجعه لیکن پاسخ می‌شنود که می‌توانید با اتوبوس بروید به زمین و زمان بدبین می‌شود.

امیرآبادی نیز در گفت‌‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم در ایلام گفت: من فقط یک چیز می‌خواهم به مسئولان استان بگویم و آن اینکه چرا برای برطرف کردن مشکلات استان ایلام چاره‌اندیشی نمی‌کنید و فقط شعار می‌دهید.

وی گفت: مسئولان ارشد استان ایلام به جای اینکه در فکر تشکیل ستاد توسعه استان ایلام در تهران باشند و به این بهانه هر روز تهران‌نشین باشند یک روز از وقت خود را به مراجعه به وزارت راه و پیگیری معضلات فرودگاه ایلام بپردازند.

علی متانت در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم در ایلام اظهار داشت: پرواز سه‌شنبه  مسیر ایلام - تهران به ناچار در فرودگاه اصفهان به زمین نشسته است.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: به سبب شرایط جوی و رعد و برق و صاعقه در فرودگاه مهرآباد تهران هواپیمای ایلام توان نشستن در این فرودگاه را نداشت.

وی ادامه داد: خلبان پرواز به واسطه ایمنی جان مسافران پرواز را در فرودگاه مهرآباد به زمین نمی‌نشاند و به ناچار مسیر اصفهان را در پیش می‌گیرد.

متانت با اشاره به اینکه این شرایط برای برخی از پرواز‌های امروز کشور رخ داده است، اضافه کرد: بر این اساس و با عنایت به اینکه فرودگاه اصفهان فرودگاه آلترناتیو ایلام است خلبان پرواز را به صورت موقت در فرودگاه اصفهان به زمین می‌نشاند.

وی تصریح کرد: پس از سوختگیری و پذیرایی از مسافران این پرواز و بهبود شرایط در مسیر پروازی فرودگاه مهرآباد بار دیگر پرواز از فرودگاه اصفهان به سمت مهرآباد رفته و مسافران را در فرودگاه مهرآباد به زمین می‌نشاند.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: هرگاه در شرایط ویژه خلبان پرواز نتواند هواپیما را در مقصد اول بنشاند به ناچار به مسیر بعدی و مقصد دوم و جایگزین تغییر مسیر داده و در آن فرودگاه به زمین می‌نشیند و فرودگاه اصفهان فرودگاه جایگزین ایلام محسوب می‌شود و در چنین شرایطی خلبان پرواز مسیر اصفهان را در پیش خواهد گرفت.

انتهای پیام/ح

 شماره خبر : 237    مشاهده : 1032    انتشار : 1397/3/2        آرشيو گزارش         آرشيو همه اخبار


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :  
   

www.aftabilam.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری ، تحلیلی آفتاب ایلام است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. صاحب امتیاز و مدیرمسئول: رضا میرزاد

طراحی سایت : اصفهان هاست